Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = czas wykonania produktu (termin wysyłki) + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z czasu, który należy poświęcić na wyprodukowanie zamawianego wyrobu lub dostępności już gotowych produktów oraz wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Każdy towar ma przypisany czas potrzebny do zrealizowania zamówienia. Część towarów jest dostępna w magazynie, wówczas przesyłka będzie zrealizowana w czasie 3-5 dni roboczych. Natomiast towary takie jak obrączki, pierścionki z brylantami, pierścionki zaręczynowe związane ze ściągnięciem miary lub innych indywidualnych wskazówek wymagają wydłużenia czasu realizacji zamówienia. W tym terminie należy wziąć pod uwagę czas, w którym nasze wyroby są badane i cechowane w Okręgowym Urzędzie Probierczym w Krakowie. Ponadto większość wyrobów, zwłaszcza na wymiar jest - na pewnym etapie produkcji jest wykonywana ręcznie. Jak wiadomo biżuteria jest produktem wymagającym precyzyjnego traktowania, a technologia produkcji nie zawsze pozwala się skrócić. Mamy przyjemność współpracy z dostawcami, którzy są dość elastyczni, dlatego czasem udaje się skrócić czas realizacji zamówienia. Jeżeli bardzo zależy Państwu skróceniu terminu, prosimy o kontakt z zapytaniem o konkretny produkt i rozmiar oraz podanie oczekiwanego czasu dostawy. Jeżeli będziemy mieć możliwość wykonania i wysłania w czasie umożliwiającym dotrzymanie tego terminu – wówczas z radością zrealizujemy Państwa zamówienie.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy. W niektórych przypadkach możemy poprosić o zadatek, na poczet rozpoczęcia procesu produkcji.

» formy płatności 

 

Forma dostawy lub odbioru osobistego

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

Ponadto istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych wyrobów w zaprzyjaźnionym sklepie jubilerskim Eligiusz s.c ul.Popiełuszki 7, 32-050 w Skawinie

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl