O nas

Sklep internetowy ELOi jest nową formą sprzedaży e-commers, umożliwiającą nam dotarcie do szerszego grona Klientów. Naszym głównym filarem jest 20-letnie doświadczenie  w rzemiośle złotniczym, które kultywujemy już od trzech pokoleń, sięgając początkiem starej krakowskiej szkoły Imago-Artis. Jesteśmy wytwórcami własnej biżuterii oraz dystrybuujemy biżuterię znanych marek w Polsce. Nasza działalność jest zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej organ Ministra Rozwoju, pod nr NIP: 944-135-29-74, REGON: 357204016. Wszystkie nasze wyroby przechodzą badanie materiału i cechowanie w Okręgowym Urzędzie Probierczym w Krakowie przy ul.Rakowickiej 3,  31- 511 Kraków, gdzie zarejestrowany został nasz znak imienny ELOi. W Okręgowym Urzędzie Probierczym na wniosek zainteresowanych można uzyskać udostępnienie naszych danych z rejestru znaków imiennych.

Nasz sklep powstał na platformie clickshop.pldzięki której  oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, który chętnie udzieli porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@eloi.pl lub telefonicznie pod numerem +48 570 500 848.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
ELOi jubiler - sklep z biżuterią

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl