Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

OBRĄCZKI KLASYCZNE

Obrączki klasyczne to tradycyjny szyk, niezmieniający się wraz z ulotną modą. Ponadczasowa elegancja daje pewność, iż obrączki klasyczne bez względu na upływający czas, zawsze będą wyglądać świetnie.

Zaproponujemy Państwu rozwiązania, które będą jedynie intrygującym ubarwieniem tradycyjnego kształtu. Proponujemy oprawę kamieni szlachetnych, takich jak brylanty, szafiry i inne. Stosowane przez nas profilowania zewnętrzne obrączek klasycznych mogą być półokrągłe i płaskie. W wykończeniu niektórych obrączek klasycznych, w szczególności płaskich, zastosowaliśmy metodę ozdobnego wykończenia brzegów zwaną diamentowaniem. Oferujemy laserowy grawer we wnętrzu obrączek (gratis).

Jak zmierzyć palec? Na terenie Krakowa istnieje możliwość bezpłatnej konsultacji z mistrzem złotnictwa, po wcześniejszym umówieniu miejsca i czasu spotkania. Najprostszym jednak sposobem jest zmierzenie palca w najbliższym sklepie jubilerskim. Należy jednak pamiętać, że aby pomiar był poprawny, należy zmierzyć palce i rano i wieczorem, a następnie pomiar uśrednić. Wieczorem, po całym dniu, palce mogą być opuchnięte a wynik nie będzie miarodajny. Więcej informacji w zakładce PORADNIK.

Nasze obrączki klasyczne są wykonywane ręcznie przez mistrza złotnictwa, klasyczną metodą, stosowaną w rzemiośle złotniczym od wielu pokoleń, dlatego mamy pewność, że nasze obrączki mają duszę i są niepowtarzalne. Staramy się aby każdy egzemplarz naszych obrączek klasycznych był piękną pamiątką dnia ślubu.

Zgodnie z wymogami ustawy Prawo probiercze, każdy z naszych wyrobów opatrzony jest znakiem imiennym ELOi. Przechodzi także analizę zawartości złota czyli cechowanie próby metalu w Okręgowym Urzędzie Probierczym w Krakowie. Na nasze obrączki klasyczne dajemy dożywotnią gwarancję oraz oferujemy bezpłatną możliwość zmiany rozmiaru. Jeśli za jakiś czas konieczna będzie zmiana rozmiaru, prosimy o kontakt z nami. Państwa koszt to jedynie dostarczenie nam swoich obrączek. Na koniec parę obrączek umieścimy w pięknym gustownym pudełku, które również jest prezentem od nas. Całość opakujemy bezpiecznie i dostarczymy kurierem do Państwa rąk.

Zobacz więcej w Obrączki Ślubne

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty na obrączki klasyczne.

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl