Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

OBRĄCZKI ŚLUBNE

Obrączki ślubne od wieków symbolizowały miłość, wierność i przyjaźń.

Kolista forma ich kształtu, bez początku i bez końca, jest symbolem ciągłości oraz niekończącego się uczucia, dlatego wymiana obrączek ślubnych między małżonkami symbolizuje wzajemne i nierozerwalne powiązanie losów dwojga ludzi. Obrączki ślubne, które w tym wyjątkowym dniu nałożycie sobie na palce, powinny być również wyjątkowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne obrączki ślubne, w tym obrączki produkowane ręcznie, nietypowe, jak i fantazyjne. Przedstawimy Wam ponadczasowe wzory obrączek klasycznych: półokrągłych i płaskich. Mamy też w ofercie obrączki ślubne z białego złota, dwukolorowe (czyli  z żółtego i białego złota) oraz wielokolorowe. Niektóre z przedstawionych wzorów posiadają możliwość wyboru wysokości profili, czyli wypukłości obrączki. Im większy profil, tym obrączka jest masywniejsza, trwalsza, a jej ciężar wzrasta.

Proponujemy także obrączki ślubne zdobione grawerem, brylantami lub na życzenie innymi kamieniami szlachetnymi. Zamówienia na obrączki zawsze traktujemy jako zamówienia indywidualne, a pełnowartościowy towar, który przekazujemy Państwu, jest personalizowany wyłącznie dla Was. Otrzymacie od nas również w prezencie grawer i piękne opakowanie.

Ustawa Prawo probiercze, zobowiązuje nas do tego, aby każdy z naszych wyrobów opatrzony był znakiem imiennym ELOi, jeśli to jest nasz wybór, lub znakiem imiennym innych producentów, których produkty także znajdują się w naszej ofercie. Każda obrączka ślubna jest ocechowana przez Okręgowy Urząd Probierczy w Krakowie, najczęściej jest to złoto próby 585 czyli 14-to karatowe.

Na obrączki wykonywane przez nas (producent ELOi) oferujemy darmową, dożywotnią możliwość zmiany rozmiaru, gdyż z czasem, jak każda biżuteria, obrączka również może wymagać korekty. Proponujemy wówczas kontakt z nami. Państwa kosztem będzie jedynie transport obrączek do nas. Niektóre obrączki ślubne spośród naszej oferty - np. obrączki polskiej marki AltraVision, wykonane są w specjalnej technologii i nie mają możliwości zmiany rozmiaru. Są to często obrączki wielokamieniowe oraz składające się z kilku warstw złota. Wyjściem z tej sytuacji jest wykonanie nowej obrączki ze starej. Wykorzystamy Wasze złoto z obecnej obrączki oraz kamienie – jeśli takie były. Obrączka będzie identyczna, ale warunkiem jest dostarczenie nam dowodu zakupu w naszym sklepie i ustalenie dokładnych parametrów wyjściowych obrączek, tj. wzoru, wysokości profilu i szerokości. Aby dowiedzieć się, jaki jest koszt tej usługi, prosimy o kontakt. Więcej informacji w zakładce PORADNIK

Zakupioną przez Państwo parę obrączek ślubnych umieścimy w pięknym ozdobnym pudełku, a całość opakujemy bezpiecznie i dostarczymy kurierem - wszystko gratis.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty na obrączki ślubne Kraków i nie tylko.

Obrączki ślubne z żółtego złota A-123 Obrączki ślubne z żółtego złota A-123
Cena: 2 030,00 zł
para (2 szt)
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl