Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Obrączki ślubne Złoty Skorpion

Z wielką przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z piękną kolekcją złotych obrączek ślubnych marki Złoty Skorpion, znanego czołowego producenta obrączek ślubnych w Polsce.

Wykorzystanie najnowszych technologii w tym laserowej zapewnia dbałość o każdy element tych obrączek, oraz gwarantuje ich perfekcyjne wykonanie. To prawdziwe piękna i kunsztowna biżuteria. Wzornictwo, które proponuje Złoty Skorpion jest niepowtarzalne, a przy tym można odnieść wrażenie, iż w dostępnych kolekcjach ujęto już wszystkie najwspanialsze możliwości wzorów. Wyróżniającym elementem obrączek ślubnych Złotego Skorpiona jest kunsztowne wykonanie, dbałość o każdy najmniejszy szczegół oraz ręczne ich wykończenie. Obrączki ślubne Złotego Skorpiona to doskonały mariaż nowoczesnej technologii oraz wiedzy doświadczenia mistrzów-złotników.

Złoty Skorpion jest złotniczą firmą produkującą biżuterię w tzw. pełnym cyklu produkcyjnym. Doskonale zorganizowany system zamówieniowy, błyskawiczna realizacja, oraz znana polska marka pozwalają nam wierzyć, iż zechcecie Państwo, aby te wspaniałe obrączki w prosty, szybki i bezpieczny sposób mogły zostać w Waszym posiadaniu. Na całe życie.

Obrączki ślubne Złoty Skorpion w noszeniu są bardzo komfortowe i wygodne, sprawia to ich wewnętrzny profil soczewkowy. Proponowane obrączki mają wiele możliwości jeżeli chodzi o kolor kruszcu, rodzaj powierzchni, rodzaj oprawy kamieni. Nie jesteśmy ich w stanie wszystkich pokazać, ale prosimy o kontakt, jeśli np. obrączki z żółtego złota chcielibyście mieć wyprodukowane w białym złocie, lub polerowaną powierzchnie chcielibyście zmatowić, lub na odwrót. Zapraszamy wówczas do kontaktu. Wszystkie obrączki ślubne Złoty Skorpion posiadają certyfikat autentyczności, polegający na tym iż w razie zniszczenia obrączki producent jest w stanie odtworzyć jego wierną replikę.

Serdecznie zapraszamy na zakupy.

obraczki-slubne-zloty-skorpionobraczki-zlote-zloty-skorpion

Zobacz więcej w Obrączki ślubne

Obrączki ślubne Złoty Skorpion

Obrączki ślubne z żółtego złota A-123 Obrączki ślubne z żółtego złota A-123
Cena: 2 030,00 zł
para (2 szt)
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl