Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

TANIE OBRĄCZKI ŚLUBNE Z ŻÓŁTEGO I BIAŁEGO ZŁOTA

Obrączki ślubne to jedyna biżuteria, którą wybierając należy pamiętać, że będzie noszona praktycznie co dzień. Złoto jest stosunkowo miękkim metalem, a przy tym bardzo ciągliwym, dlatego ciekawostką jest, że w złotnictwie nie stosuje się czystego złota. Czyste złoto ma charakterystyczną złotożółtą barwę o pięknym połysku. Jest odporne na działanie czynników atmosferycznych, ale nie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Aby złoto do produkcji biżuterii było odpowiednio twarde i odporne na ścieralność, stosuje się domieszki srebra, cynku i miedzi, które znacznie poprawiają wytrzymałość wyrobu, oraz wygładzają powierzchnię. Aby uzyskać białą barwę złota stosuje się domieszkę niklu lub palladu i wówczas białe złoto ma pogłębioną białą barwę, zbliżoną do koloru platyny, przy czym właściwości białego złota pozostają dokładnie takie same jak żółtego. W celu nadania obrączkom pięknego odcienia głębokiej, srebrzystej bieli, stosuje się proces rodowania, który dodatkowo zwiększa trwałość biżuterii.

Nasze obrączki ślubne z żółtego i białego złota wizualnie odróżniają się od innych wielobarwnością oraz ciekawym połączeniem barwy żółtej i białej. W naszej ofercie znajdują się tanie obrączki ślubne z żółtego i białego złota, jak również fantazyjne wzory, w których macie Państwo alternatywę wyboru odwrotności kolorów (część, która jest żółta, w tym samym wzorze może być biała).

Obrączki takie pięknie prezentują się w oprawie kamieni szlachetnych. Popularnym wyborem są brylanty, które w odróżnieniu od cyrkonii nie matowieją i zachowują swój pełny blask. Zdarza się, że z czasem może pojawić się konieczność korekty rozmiaru. W obrączkach ślubnych z żółtego i białego złota stanowi to pewien problem. Rozwiązaniem jest wykonanie nowej, identycznej obrączki, tylko z uwzględnieniem odpowiedniego rozmiaru, a dotychczasową obrączkę można zostawić w rozliczeniu. W tym celu należy się z nami skontaktować. Każdy nasz wyrób posiada cechę próby 585 (złoto 14 ct), potwierdzone badaniem w Okręgowym Urzędzie Probierczym w Krakowie. Przy zamówieniu naszych wyrobów grawer, ozdobne pudełko i wysyłkę, otrzymacie Państwo gratis. Na terenie Krakowa istnieje możliwość dopasowania rozmiaru obrączek, w celu ustalenia miejsca i czasu prosimy o kontakt. Więcej informacji na temat obrączek, dopasowania rozmiarów znajdą Państwo w zakładce PORADNIK

Po przejrzeniu naszej oferty przekonają się Państwo, że tanie obrączki ślubne wcale nie należą do rzadkości!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na piękne, fantazyjne oraz tanie obrączki ślubne z żółtego i białego złota.

Obrączki z żółtego i białego złota

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl