Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

OBRĄCZKI Z BIAŁEGO ZŁOTA

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę na obrączki z białego złota. W ofercie posiadamy obrączki białe klasyczne, fantazyjne jak również ozdobione kamieniami szlachetnymi - brylantami. Zadziwimy Was zastosowaniem niestandardowych pomysłów, a także szlachetnym wyglądem, nieszablonowymi wzorami.

Klasyczne obrączki tradycyjnie są minimalistyczne w formie, natomiast fantazyjne są kwintesencją pomysłowych form i odważnego łączenia powierzchni błyszczących i satynowanych. Obrączki klasyczne z białego złota wykonywane są przez nas metodą tradycyjną, natomiast fantazyjne są najczęściej wykonywane w nowoczesnej technologii odlewniczej, metodą traconego wosku.

Praktycznie każdy z modeli prezentowanych w naszym serwisie, nawet wielokolorowe możemy wykonać w całości z białego złota. W oprawie obrączek z białego złota szczególnie polecamy brylanty, które w przeciwieństwie do cyrkonii są ponadczasowe i niezniszczalne gdyż wraz z upływającym czasem, nie zszarzeją i nie zmatowieją, jednym słowem nie zmienią się wcale. Pomimo wyższej ceny rekomendujemy brylanty, gdyż są najlepszym rozwiązaniem bez półśrodków. Cyrkonie chociaż na pierwszy rzut oka mogą wyglądać bardzo podobnie do brylantów, to jednak dość szybko ulegają zmatowieniu i zszarzeniu. Skoro obrączka ślubna, towarzyszy nam każdego dnia, ważne aby obrączki z białego złota, które oferujemy nie zmieniały wyglądu wraz z upływającym czasem, lecz by z radością przypominały Wam wyjątkowy dzień ślubu.

Wzór obrączek z białego złota.

Jeśli jest taki wzór, który szczególnie Państwa interesuje w wersji z białego złota prosimy o kontakt. Złoto białe podobnie jak złoto żółte ma dokładnie tę sama zawartość metalu szlachetnego, a jego biały kolor uzyskuje się stosując domieszki niklu lub droższego palladu. Jest to ważna informacja, szczególnie dla osób, które reagują alergicznie na nikiel. Domieszka palladu w obrączkach z białego złota palladowego ze względu na jego wysoką cenę, zwiększa wartość wyrobu, ale należy podkreślić, że wówczas obrączki zyskują niepowtarzalny głęboki metaliczny blask.

Jak poprawnie dokonać pomiaru palca? Na terenie Krakowa oferujemy możliwość bezpłatnej konsultacji z mistrzem złotnictwa, po wcześniejszym umówieniu miejsca i czasu spotkania. Najprostszym jednak sposobem jest zmierzenie palca w sklepie jubilerskim. Należy jednak pamiętać, że aby pomiar był poprawny, należy zmierzyć palce i rano i wieczorem, a następnie pomiar uśrednić. Wieczorem, po całym dniu, palce mogą być opuchnięte a wynik będzie zawyżony i przez to nie będzie miarodajny. Więcej informacji w zakładce PORADNIK.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na obrączki z białego złota.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl