Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

PIERŚCIONKI Z BRYLANTAMI

Brylant, czyli oszlifowany diament, to najtwardszy minerał występujący na naszej planecie. Nazwa „diament” pochodzi od łacińskiego diamentum, co oznacza niezniszczalny, niepokonany – czy wiecie że, aby zarysować brylant, trzeba   by użyć innego brylantu? Natomiast przy rozłupywaniu diamentów pękło niejedno najtwardsze ostrze, co intryguje zważywszy, że brylant, choć niezwykle, twardy, jest dość kruchy. Surowy, nieoszlifowany diament jest matowy i mało atrakcyjny. Dopiero odpowiedni szlif, zwany  brylantowym,  jest    w stanie wydobyć z niego autentyczne piękno i tzw. ogień, polegający na tym, iż przez 32 fasetową koronę brylantu wnika światło w głąb 24 pawilonów kamienia, dając niepowtarzalny efekt lśnienia.

Wartość brylantu określa się parametrami, tzw. 4C – carat, colour, clarity, cut czyli karat, barwa, czystość, szlif. Natomiast wielkość kamienia określona jest w karatach. Czysty diament jest zupełnie bezbarwny, zdarzają się jednak jego różne odcienie: żółtawe, zielone, czerwone, niebieskie czy fioletowe.

Pierścionki z brylantami to przede wszystkim nadzwyczajna uroda i moc lśniących brylantów. W naszej ofercie znajdziecie przepiękną biżuterię o klasycznym, wręcz ascetycznym wyglądzie, gdzie naturalne piękno brylantu  nie wymaga dodatkowych podkreśleń. Zapewniamy, iż brylanty wspaniale łączą się z innymi kamieniami szlachetnymi, takimi jak szafir, granat, rubin czy szmaragd, niekoniecznie znajdując się w centrum pierścionka. Diamenty są najlepszymi przyjaciółkami dziewczyny – jak mawiała Marilyn Monroe, warto więc pokusić się
o posiadanie takiej ekskluzywnej i pięknej biżuterii, jaką są pierścionki z brylantami.

Kamienie szlachetne, które zostały użyte w produkcji naszych pierścionków z brylantami, pochodzą z uczciwych źródeł, brylanty natomiast posiadają certyfikaty wystawione przez doświadczonego rzeczoznawcę-gemmologa. Ustawa Prawo probiercze zobowiązuje nas, aby każdy wyrób oznaczony był naszym imiennikiem ELOi (lub imiennikiem Producenta), natomiast Okręgowy Urząd Probierczy w Krakowie, określa urzędowo próbę złota 585, użytą do wyprodukowania naszej biżuterii. Na terenie Krakowa jest możliwość konsultacji, spotkania z mistrzem złotnictwa w celu ustalenia rozmiaru. Więcej informacji na ten temat w zakładce PORADNIK

Grawer na pierścionku wspaniale podkreśli dedykację pierścionka z brylantami dla ukochanej. W naszym sklepie grawer wykonamy bezpłatnie. Zakupiona biżuteria, w bezpieczny sposób zapakowana, ubezpieczona, zostanie Państwu przesłana również gratis.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na pierścionki z brylantami

Pierścionki z brylantami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl