Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

PIERŚCIONKI ZŁOTE Z CYRKONIAMI

W naszej ofercie mamy zachwycające pierścionki z cyrkoniami, zarówno o subtelnym wyglądzie jak i eleganckim szyku. Pierścionki z cyrkoniami są świetną alternatywą dla kosztownych brylantów i innych drogich kamieni szlachetnych.

Chociaż w konfrontacji z czasem cyrkonie nie wypadają tak doskonale jak brylanty, to jednak doskonale je imitują. Należałoby dodać, iż ceny biżuterii z cyrkoniami nie są wygórowane, tak jak ceny wyrobów z brylantami. Cena cyrkonii jest naprawdę doskonała, dla tych, którzy z różnych powodów nie lubią lub nie chcą dopłacać do droższych kamieni.

Pierścionki złote z cyrkoniami są tak samo pięknie wykonane, z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół, dlatego uderzające podobieństwo do brylantów jest ich mocnym atutem. Różnica jednak polega na tym, że do pierścionków z brylantami dołączamy certyfikaty autentyczności brylantów, czego nie stosuje się przy biżuterii z cyrkoniami. Popularność pierścionków z cyrkoniami polega na tym, iż wręcza się je chętnie na różne okoliczności np. komunie czy urodziny. Są niezwykle popularne, jeśli chodzi o pierścionki, które mają być sympatycznym i okazjonalnym, lecz niezbyt zobowiązującym prezentem.

Chcielibyśmy również podkreślić, iż w większości wzorów dla pierścionków z brylantami, istnieje alternatywna możliwość oprawy cyrkonii. Wzór i wygląd będzie identyczny, poza właściwą dla brylantów wyjątkową odpornością na uszkodzenia, natomiast cena będzie zdecydowanie korzystniejsza. Dla wielu kupujących pierścionki z cyrkoniami koszt takiej biżuterii stanowi niewątpliwie atut.

Cyrkonia – co to za kamień? Jest to bezbarwny, ozdobny, syntetyczny kamień o regularnym układzie krystalograficznym. Barwa cyrkonii jest przeważnie bezbarwna, natomiast można ją zmienić przez dodatek domieszek. Dodatek ceru powoduje zmianę jego barwy na pomarańczowo-czerwoną, kobalt zabarwia cyrkonię na niebiesko, a nikiel na brązowo. Cyrkonie opanowały rynek jubilerski dopiero w latach 70. XX w, wówczas już były traktowane jako udana imitacja brylantów. Cyrkonie maja wiele odmian, ale najpopularniejszą jest fianit – odmiana rosyjska i djevalit – to odmiana szwajcarska.

Nasi złotnicy oraz producenci dokładają wszelkich starań aby każdy pierścionek z cyrkoniami był starannie  wykonany i sprawdzony. Wszystkie nasze wyroby są badane w Okręgowym Urzędzie Probierczym w Krakowie.

Jeśli macie Państwo problem z poprawnym ustaleniem rozmiaru pierścionka, zalecamy zapoznanie się ze wskazówkami w PORADNIKU. Jeśli są jakieś wzory, które Was urzekły, a nie znajdujecie ich w naszym sklepie prosimy o kontakt.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pierścionki złote i białe z cyrkoniami.

Pierścionki z cyrkoniami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl