Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE

Zaręczyny oznaczają w naszej kulturze symboliczne i uroczyste podkreślenie, iż kobieta i mężczyzna myślą poważnie o wspólnym życiu. Istnieje wiele oryginalnych pomysłów na niepowtarzalne oświadczyny, ale cel od wieków jest niezmienny – usłyszeć od swojej wybranki: TAK! W ten sposób mężczyzna i kobieta deklarują, że chcą iść razem przez życie, a ich losy połączą się w jeden cel wspólnej drogi. Im bardziej pomysłowe zaręczyny tym więcej zaskoczenia i radości, ale jeden element powinien pozostać absolutnie niezmienny. To pierścionek zaręczynowy.

Na pewno pojawią się także pytania: jaki wybrać pierścionek zaręczynowy, czy wybrać pierścionek z dużym, centralnym kamieniem, a może małym i subtelnym? Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, gdyż przed tak ważnym wydarzeniem, jakim są zaręczyny, zapewne się pojawią. Z naszej strony serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pierścionki zaręczynowe Kraków, które posiadamy w naszym serwisie mają zarówno duże, jak i małe, pojedyncze brylanty, osadzone centralnie oraz wielokamieniowe – z mniejszymi brylantami.

Tradycyjnie pierścionek zaręczynowy zdobią brylanty, ale inne kamienie szlachetne mogą być równie zachwycające. Dlatego w naszej ofercie mamy też alternatywne rozwiązania – w bardzo korzystnych cenach. Nasze pierścionki zaręczynowe cechuje doskonała forma i precyzyjna dbałość o każdy szczegół. Na terenie Krakowa istnieje możliwość pomiaru palca przez naszego złotnika, po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca, ale rozumiemy że podczas zaręczyn sytuacja wymaga efektu zaskoczenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt był starannie wykonany, sprawdzony i miał duszę, czego z pewnością pozbawione są produkty z wielkich sieci. Nasze wyroby cechuje staranne wykonanie, wynikające z wieloletniego doświadczenia w rzemiośle złotniczym. Kamienie szlachetne, które zostały użyte w produkcji pierścionków zaręczynowych pochodzą z uczciwych źródeł. Brylanty natomiast, posiadają certyfikaty wystawione przez doświadczonego rzeczoznawcę – gemmologa. Jakość złota o próbie 585 potwierdzona jest przez Okręgowy Urząd Probierczy w Krakowie.

Informacje, jak dokonać pomiaru palca znajdują się w zakładce PORADNIK.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na pierścionki zaręczynowe Kraków.

Pierścionki zaręczynowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl