Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z BIAŁEGO ZŁOTA

Stary i piękny zwyczaj wręczenia ukochanej kobiecie pierścionka zaręczynowego z białego złota wciąż jest aktualny i obecny w naszych czasach, choć uległ niewielkim modyfikacjom. Mało kto dziś o tym wie, iż w dawnych czasach, przyszli nowożeńcy wymieniali się nawzajem swoimi pierścionkami, a przed zaręczynami – czyli oficjalną ceremonią, odbywały się oświadczyny koniecznie w obecności rodziny. Zwyczajowo poruszano tematy majątkowe, we współudziale rodziców i był to właściwie niezbędny element zaręczyn. Zawieranie małżeństwa bez zgody rodziców było praktycznie niemożliwe. Obecnie wiele się już zmieniło, choć zwyczaj wręczania pierścionka jest nadal chętnie i uroczyście kultywowany.

W naszej ofercie na pierścionki zaręczynowe wyodrębniliśmy pierścionki zaręczynowe z białego złota. Z pewnością z naszej oferty uda się wybrać piękny symbol zaręczyn. Wśród wielu wzorów klasycznych, stonowanych, bardzo delikatnych, znajdują się również niepowtarzalne i bardzo okazałe. Posiadamy wzory subtelne, jednokamieniowe bardzo romantyczne, najczęściej z brylantami. Zachwycająca biel złota wspaniale współgra z blaskiem brylantów, podkreślając ich najważniejszą z cech: brylancję czyli lśnienie. Proponujemy również, aby spojrzeć przychylnie w stronę pierścionków zaręczynowych z białego złota z szafirami. Kontrast jaki udaje się uzyskać między białym złotem a barwnymi kamieniami szlachetnymi jest rzeczywiście niepowtarzalny.

Wspaniale też wyglądają pierścionki zaręczynowe z białego złota, gdzie oprawiono centralnie główny kamień, a wokół wkomponowano wieniec mniejszych. Wiele kobiet bardzo przychylnie odnosi się do biżuterii z białego złota, mówiąc, iż ten kolor jest mniej zobowiązujący, subtelniejszy i nasze pierścionki z białego złota takie są. Natomiast należy pamiętać, że w przyrodzie nie istnieje metal o nazwie "białe złoto". Określenie to oznacza stosowanego w złotnictwie stopu złota i innych standardowych domieszek metalu z wybarwiającym żółte złoto na biały kolor niklem lub palladem. Jakość białego złota pozostaje dokładnie taka sama jak żółtego, a nawet lepsza, gdyż powierzchnia jest wzmocniona poprzez proces rodowania.

Wyprodukowanie biżuterii z czystego złota mijało by się z celem, bowiem jest to metal bardzo miękki, plastyczny i ciągliwy, a biżuteria uległaby bez trudu uszkodzeniu i wygięciu, nawet przy zwykłym uścisku dłoni. Właściwie do przygotowania każdego rodzaju złota czy to żółtego czy białego stosuje się domieszki, które wzmacniają strukturę stopu metalu, czyniąc go bardziej odpornym na uszkodzenia. Nad ilością zawartości złota w stopie czyli standaryzacją czuwa Okręgowy Urząd Probierczy, w którym każdy z naszych produktów jest badany i cechowany. W naszym sklepie najczęściej można spotkać złoto próby 585/1000 czyli 14-to karatowe.

Zapraszamy również do PORADNIKA, gdzie znajdziecie szereg wskazówek jak dobrać prawidłowo rozmiar pierścionka zaręczynowego z białego złota.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na pierścionki zaręczynowe z białego złota.

Pierścionki zaręczynowe z białego złota

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl